Modificare majora facuta de LPF in Liga 1!

Liga Profesionista de Fotbal a luat o decizie majora in privinta orelor de desfasurare a partidelor din Liga 1. Astfel, nicio partida nu va mai incepe la ora 21. Iata programul complet al finalului de an în Liga 1 Betano:

Etapa a 17-a
Vineri, 30 noiembrie
Ora 17.30 CSM Politehnica Iaşi – ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 20.00 FC CFR 1907 Cluj – FC Voluntari
Sâmbătă, 1 decembrie
Ora 14.00 AFC Hermannstadt – CS Concordia Chiajna
Ora 20.00 FC Viitorul – FC Dinamo 1948
Duminică, 2 decembrie
Ora 17.00 U Craiova 1948 CS – AFC Dunărea 2005 Călăraşi
Ora 20.00 FCSB – CS Gaz Metan Mediaş
Luni, 3 decembrie
Ora 20.00 AFC Astra Giurgiu – AFC Botoşani

Etapa a 18-a

Marţi, 4 decembrie
Ora 17.30 FC Voluntari – AFC Hermannstadt
Ora 20.00 FC Dinamo 1948 – FC CFR 1907 Cluj
Miercuri, 5 decembrie
Ora 17.30 CS Gaz Metan Mediaş – FC Viitorul
Ora 20.00 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – FCSB
Joi, 6 decembrie
Ora 14.00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – AFC Astra Giurgiu
Ora 17.00 AFC Botoşani – CSM Politehnica Iaşi
Ora 20.00 CS Concordia Chiajna – U Craiova 1948 CS

Etapa a 19-a
Sâmbătă, 8 decembrie
Ora 17.00 AFC Hermannstadt – FC Dinamo 1948
Ora 20.00 FC CFR 1907 Cluj – CS Gaz Metan Mediaş
Duminică, 9 decembrie
Ora 14.00 CSM Politehnica Iaşi – AFC Dunărea 2005 Călăraşi
Ora 17.00 AFC Astra Giurgiu – CS Concordia Chiajna
Ora 20.00 FCSB – FC Viitorul
Luni, 10 decembrie
Ora 17.30 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – AFC Botoşani
Ora 20.00 U Craiova 1948 CS – FC Voluntari

Etapa a 20-a

Vineri, 14 decembrie
Ora 20.00 CS Concordia Chiajna – CSM Politehnica Iaşi
Sâmbătă, 15 decembrie
Ora 14.00 FC Voluntari – AFC Astra Giurgiu
Ora 17.00 CS Gaz Metan Mediaş – AFC Hermannstadt
Ora 20.00 FC Dinamo 1948 – U Craiova 1948 CS
Duminică, 16 decembrie
Ora 14.00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 20.00 AFC Botoşani – FCSB
Luni, 17 decembrie
Ora 20.00 FC Viitorul – FC CFR 1907 Cluj

Etapa a 21-a

Miercuri, 19 decembrie
Ora 20.00 U Craiova 1948 CS – CS Gaz Metan Mediaş
Joi, 20 decembrie
Ora 17.30 AFC Botoşani – AFC Dunărea 2005 Călăraşi
Ora 20.00 AFC Astra Giurgiu – FC Dinamo 1948
Vineri, 21 decembrie
Ora 17.30 CSM Politehnica Iaşi – FC Voluntari
Ora 20.00 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – CS Concordia Chiajna
Sâmbătă, 22 decembrie
Ora 13.00 AFC Hermannstadt – FC Viitorul
Ora 20.00 FCSB – FC CFR 1907 Cluj